REGULAMIN

Image is not available
Slider

Regulamin domu wypoczynkowego Domek Przy Hawraniu

 Niniejszy regulamin ma służyć zapewnieniu Państwu spokoju oraz bezpieczeństwa w związku z tym prosimy o zapoznanie się oraz przestrzeganie zasad w nim zawartych.

1.

Obiekt świadczy usługi zgodnie ze swoim standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłaszanie ich właścicielom lub obsłudze, co umożliwia nam niezwłoczną reakcję.

2.

W budynku obowiązuje absolutny zakaz palenia papierosów.

3.

Doba trwa od godziny 15 w dniu przyjazdu do godziny 11 w dniu wyjazdu.

4.

W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zadatku w wysokości 30% ogólnej kwoty pobytu, którą należy wpłacić w ciągu 3 dni roboczych. Osobom nie posiadającym rezerwacji oraz niniejszej wpłaty nie gwarantujemy zakwaterowania.

5.

Rezygnacja z pobytu: zgłoszona po wpłaceniu zadatku, złożona na piśmie w terminie -28 dni przed datą początku pobytu (decyduje data otrzymania rezygnacji przez Usługodawcę) w przypadku rezerwacji obejmujących okresy: Bożego Narodzenia, Sylwestra, ferii zimowych, Wielkanocy i wakacji oraz 21 dni w przypadku pozostałych terminów, skutkuje rozwiązaniem umowy, a otrzymany zadatek podlega zwrotowi. Złożenie rezygnacji w terminach krótszych niż wymienione oznacza odstąpienie od umowy a otrzymany zadatek nie podlega zwrotowi (podstawa prawna art. 394 Kodeksu cywilnego).

6.

Z chwilą rozpoczęcia pobytu każdy Gość jest proszony o określenie i uzgodnienie z właścicielem czasu swego pobytu. Opłatę za cały okres deklarowanego pobytu, należy uregulować jednorazowo w dniu przyjazdu; wpłacony zadatek zostaje zaliczony do ceny usługi.

7.

W pakietach obejmujących Święta Bożego Narodzenia, okres sylwestrowo-noworoczny, ferii zimowych oraz Wielkanocy za skrócony pobyt należność nie jest zwracana.

8.

Gość nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, zarówno w trakcie jak i po zakończeniu okresu pobytu.

9.

Osoby nie będące gośćmi domu wypoczynkowego mogą przebywać w pokojach w godzinach 8.00 - 22.00.

10.

Prosimy o zachowanie ciszy w godzinach 22.00 - 7.00 dnia następnego.

11.

Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia pokoju.

12.

Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.

13.

Właściciel obiektu może przerwać dalszy pobyt i odmówić ponownego przyjęcia gościa, który naruszył regulamin wyrządzając szkodę w mieniu albo szkodę na osobie gości, pracowników albo innych osób przebywających w obiekcie, lub też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt gości i funkcjonowanie obiektu.

14.

Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie obiektu. Niniejszy regulamin ma służyć zapewnieniu Państwu spokoju oraz bezpieczeństwa w związku z tym prosimy o zapoznanie się oraz przestrzeganie zasad w nim zawartych.

 

Dziękujemy
Właściciele

logo-footer.png
Madejowy Dwór
Elżbieta i Stanisław Madeja
34-532 Jurgów  325

Napisz lub zadzwoń

Jeśli masz pytania lub chcesz zarezerwować pokój

609 245 036      607 245 036

noclegi@madejowydwor.pl